tłumaczenie

Tłumaczenie przysięgłe w Niemczech

Nasze tłumaczenia wykonujemy zawsze terminowo, dajemy tym samym pewność sprawnej realizacji Państwa celów. Nasza firma to łatwość kontaktu w sferze międzynarodowego biznesu i handlu.

Zapewniamy najwyższą jakość tłumaczeń, wykonywanych zgodnie z normą ISO  9001:2001 i nową normą na usługi tłumaczeniowe: PN –  EN  15038.

Dbając o zachowanie najwyższego poziomu języka, współpracujemy jedynie ze starannie wybranymi i sprawdzonymi tłumaczami, specjalistami z różnych dziedzin nauki i techniki, tłumaczami przysięgłymi, którzy pracują pod nadzorem naszego działu kontroli jakości.

Świadczymy usługi dla handlu zagranicznego i przemysłu.

Naszą pracą wspomagają swoją obecność w Niemczech korporacje międzynarodowe i przedsiębiorcy. Pracujemy na rzecz kancelarii prawnych, biur patentowych, spółek giełdowych, handlowców, dystrybutorów i producentów.

Specjalizujemy się w tłumaczeniach dla biznesu, oferując teksty prawne, finansowe i ekonomiczne, techniczne, medyczne, marketingowe i inne. Tłumaczenia mogą być również sporządzone przez tłumacza przysięgłego.
Proponujemy tłumaczenia w 32 językach, ze szczególnym uwzględnieniem języków europejskich.
Współpraca z naszym Zespołem Tłumaczy zapewnia Państwu komfort i  gwarantuje najwyższy poziom usług.
Zawsze dotrzymujemy terminów, dbamy o jakość i  o to, aby przekład wykonywany był przez osoby znające daną branżę.

Dodatkowo oferujemy możliwość wydrukowania i oprawienia prac, opracowania graficznego, edytorskiego itp. O najwyższą jakość współpracy ze zleceniodawcą troszczy się Dział Obsługi Klienta.

Zaufanie, jakim darzą nas Klienci zawdzięczamy między innymi ogromnej dbałości o poufność każdego powierzonego nam dokumentu. Dużą wagę przykładamy do formalnych wymagań związanych z tajemnicą i  ochroną informacji.

Werbeanzeigen
  1. Hinterlasse einen Kommentar

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google Foto

Du kommentierst mit Deinem Google-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s

%d Bloggern gefällt das: